У цьому розділі ви познайомитеся з найбільш частими питаннями, які виникають у бажаючих зробити собі татуювання і відповіді на них:

 

Питання: Хочу записатися в салон, як це зробити?

Відповідь: у нас прийом по запису. Час візиту та інші питання погоджуємо по телефону! Наберіть нас за номером в контакті або відправте нам свій контактний номер в чат (внизу сторінки), в фейсбук або на пошту (в контактах). Консультація безкоштовна, але якщо ви з майстром домовляєтеся про сеанс або розробку ескізу, то потрібно залишати передоплату. Якщо у вас помінялися плани, то відразу повідомте про це (за два дні) і передоплата ПОВЕРТАЄТЬСЯ в повному обсязі або робиться перенесення сеансу.

 

Питання: Чи боляче робити татуювання?
Відповідь: все залежить від індивідуальної чутливості людини, обраного місця для тату, і вразливості. Якщо ви спочатку налаштовуєте себе на біль, яку складно буде терпіти, то біль посилюється... Тому потрібно просто розслабитися і довіритися професіоналу - це цілком терпима процедура. Ну а для сильно чутливих місць-іноді анестезуємо на ваше прохання.

 

Питання: Чи є можливість старе татуювання перекрити новим малюнком і скільки коштує таке задоволення?
Відповідь: для цієї мети існує спеціальна процедура, що носить назву "килим-ап". З її допомогою можна не тільки перекрити невдале або старе татуювання, але і закрити малюнком рубці від операцій, сліди від ран, опіків, а також будь-які неестетичні освіти на шкірі або її дефекти (пігментні плями). У цій ситуації необхідно розглядати кожен випадок окремо, так як будь-яке татуювання має свої нюанси і в деяких випадках просто необхідна лазерна корекція, щоб виправити Старий малюнок або ж зробити підбір схожого по темі зображення. Ця робота виконується, як правило, з освітленням  лазером старого малюнка, або перекриттям насичених елементів тілесною фарбою. Зазвичай вибирається більший за розміром малюнок, і Ви отримуєте красиве змінене татуювання. Приклади виправлених татуювань і перекритих шрамів можна подивитися в портфоліо (в меню сайту).

 

Питання: якщо на животі є шрам, то чи можливо його приховати татуюванням?
Відповідь: в цьому випадку існує неодмінна умова, щоб рубець після операції або рани був не молодше півроку, а невеликі порізи або шрами не молодше 3х місяців. Майстер перекриє його красиво підібраним малюнком, де за допомогою професійних прийомів він зможе замаскувати його в правильно підібраних деталях зображення, що зробить шрам практично непомітним. Приклади перекритих шрамів можна подивитися в портфоліо (в меню).

 

Питання: чи небезпечно робити татуювання і чи є ризик для здоров'я?
Відповідь: вчені вже давно довели, що татуювання зміцнюють імунітет і корисні для здоров'я! Коли фарбувальний пігмент забивають під шкіру імунна система цьому чинить опір задіюючи комплекс заходів щодо захисту організму. Чим більше площа татуювання, тим більше "тренується" імунна система і тим самим вона зміцнюється! Тільки важливо дотримуватися правил безпеки при нанесенні тату і загоєнні!

У нашому салоні процедура нанесення татуювання проводиться спеціальною гіпоалергенною фарбою і виключно одноразовими стерильними голками, які герметично упаковані, а після використання підлягають утилізації. Майстер працює в одноразових рукавичках, а всі поверхні обробляються бактерицидними рідинами. Тату-Фарба під час процедури береться з одноразової ємності, яка по завершенню сеансу викидається разом із залишками фарби. Так що майстер чітко знає свою справу і забезпечує стерильність і безпеку при набиванні татуювання. Тому татуювання повністю безпечні при дотриманні сан.норм, і якщо у вас немає протипоказань (про це нижче).

 

Питання: Чи є протипоказання, коли нанесення татуювання небажано?

Відповідь: При будь-яких відхиленнях в самопочутті (застуда і наявність температури), після вживання спиртного, (алкоголь знижує згортання крові і провокує кровотечу в місці нанесення малюнка), а також якщо у вас взагалі погане згортання крові, наявність цукрового діабету, бувають випадки епілепсії, існують проблеми з серцем, алергія на застосовувані компоненти, СНІД, схильність до рубців.
Для дівчат існують свої протипоказання, коли нанесення татуювань небажано, а саме: в період вагітності або годування груддю, а також в «критичні дні». Якщо присутній герпес, то перед татуажем майстер порекомендує пропити запропоновані їм ліки (наприклад "Герпевір").
Протипоказання поширюються, якщо людина в даний момент хвора (є температура), присутнє захворювання шкіри, Онкологічні захворювання в стадії загострення або інші хронічні захворювання, що відбиваються на самопочутті. Всі ці питання до нанесення татуювання потрібно обов'язково обговорити з фахівцем.

 

Питання: коли доглядати за тату і можна приймати душ або ванну після нанесення?
Відповідь: перший тиждень митися можна під душем (розпарювати тату і приймати ванну не можна), і тільки в теплій воді. Тричі на день змащуйте татуювання тонким шаром - маззю (Бепантен Плюс). Татуювання бажано змащувати перед прийняттям душу захисною маззю або вазеліном. Фізична активність також повинна бути знижена, відвідування тренажерного залу і басейну має бути виключено в перші дні. Більш детальні рекомендації дасть майстер після нанесення.

 

Питання: Як змінюється колір татуювання з плином часу?
Відповідь: татуювання після загоєння трохи втрачає свою яскравість за рахунок оновлення верхнього шару епідермісу, ну а там вже все буде залежати від господаря. Якщо хочете щоб татуювання було яскравим протягом довгих років, то доведеться обмежити себе у відвідуванні соляріїв. Бажано берегти татуювання від впливу прямих сонячних променів на пляжі, використовувати креми для татуювання з високим ступенем захисту від сонця.

 

Питання: Чи можна у Вас зробити тимчасове татуювання?
Відповідь: Слово «тимчасове» для татуювання звучить не зовсім коректно. Тимчасових татуювань немає в принципі! Малюнок на пару тижнів можна намалювати хною або спеціальною фарбою, за допомогою пензлика або туби. Але це не" тимчасове тату", а тільки малюнки на шкірі. У нас такі послуги не надаються.

 

Питання: колір тату залишиться чорним завжди або все-таки буде світліше або з синім відтінком згодом?
Відповідь: Це залежить від фарби яку майстер використовував, від якості її складу. Якщо фарба неякісна або саморобна, то татуювання (наколка) блідне і синіє з часом. Ми використовуємо якісні фарби від перевірених фірм-постачальників, і татуювання, зроблені у нас, будуть стійко тримати свій колір протягом багатьох років.

 

Тепер ви можете записатися до майстра на безкоштовну консультацію. Ми будемо чекати Вас в обумовлений час і завжди знайдемо варіант, що влаштує вас за ціною.

 

Просто зателефонуйте і запишіться!