Татуювання в стилі Блекворк (Blackwork) прості і не претензійні, але при цьому дуже оригінальні і незвичайні. Блекворком називають тату, що займають великі площі тіла, повністю залиті суцільним чорним. Періодично до цього стилю відносять будь-які натільні малюнки в стилі Дотворк або Ар-брют, але це неправильно. Блекворк-це певна техніка і стиль. Тату в цьому стилі обов'язково містять досить великі фрагменти, залиті суцільним чорним, без візерунків, відтінків. При цьому Блекворк нерідко поєднують з іншими техніками, найчастіше з Дотворком. Блекворк надає точковому татуюванню необхідну контрастність, роблячи малюнок завершеним.блекворк тату

Комусь хочеться прикрасити своє тіло барвистими яскравими тату, інші-залишаються фанатами Блекворку. Татуювання в цьому стилі вибір мінімалістів і людей, які знаються в якісному забарвленні татуювання.

Тату Блекворк одні з найдорожчих, так як зазвичай масштабні і трудомісткі. Крім того такі татуювання вимагають ретельного догляду. Прогалини або вигоріла фарба перетворять вчорашній шедевр в дешеву мазанину і несмак. Адже саме чистота зафарбовування і насиченість чорного кольору – марка стилю Блекворк.

тату в стиле блекворк

Якщо ви зважитеся прикрасити своє тіло унікальним татуюванням в стилі Блекворк, не варто економити ні часу на пошук хорошого майстра, ні грошей на втілення задуму. Для того, щоб створити якісне татуювання в стилі Блекворк, майстер повинен розуміти специфіку шкіри і роботи машинки. Крім того, щоб якісно зафарбувати тату такої великої площі, потрібен певний навик, вміння, а це приходить з досвідом. Рівно залити чорним кольором велику площу далеко не так легко, як може здаватися. А ось переробити невдале тату Блекворк практично неможливо.

тату в стиле блекворк

На сьогоднішній день люди часто приходять в салони, щоб за допомогою Блекворка зафарбувати невдалі або старі малюнки. Але і затятих прихильників цього стилю чимало.