У пошуку ідеї для майбутнього татуювання люди часто звертаються до міфів і мотивів епосу. У тому числі, в татуюваннях дуже цікаво виглядають різні давньогрецькі боги. Ми розглянемо значення татуювання Феміда.

 тату фемида

Всім відомо, що ФЕМІДА — це богиня правосуддя і покровителька працівників цього інституту. Зовні вона виглядає як прекрасна жінка з зав'язаними очима, з вагами в одній руці і мечем в іншій. Іноді її зображують з книгою в руках, яка є кодексом правосуддя, наприклад, Кримінальним кодексом. Вона була дружиною самого Зевса і допомагала йому справедливо правити.

фемида татуировка

Значення татуювання ФЕМІДА-це, звичайно ж, справедливість і закон. Таке татуювання зазвичай наносять собі на шкіру представники юридичних професій: судді, адвокати, слідчі і тд.. Малюнок на шкірі буде нагадувати про необхідність розпоряджатися своєю владою і впливом зі справедливістю і по совісті. Людина з такою тату - саме чесний охоронець закону, який вельми самокритично ставиться до себе і, відповідно, до інших людей.

фемида в виде тату

Іноді татуювання з Фемідою наносять на шкіру люди, не пов'язані з законом. Це робиться з бажання знайти справедливість у своєму житті. Такі люди завжди серйозно підходять до будь-якого вибору в житті, зважують всі ЗА і проти і керуються, в першу чергу, своєю совістю. Ці люди вірять в карму і знають, що людині завжди повертається скоєне: як добро, так і зло. Тому образ богині правосуддя на шкірі буде нагадувати завжди жити по совісті.

фемида тату

Татуювання із зображенням грецької богині зображують у відповідному стилі, тату завжди чорно-білі і нагадують античні статуї. Але останнім часом можна зображати ту ж ідею в стилі реалізм, де Фемідою виступає реальний образ дівчини, з пов'язкою на очах і з відповідними атрибутами в руках. Звичайно, така ідея вимагає великої ділянки шкіри і високого професіоналізму майстра. Тому, якщо Вам подобається таке зображення, то варто пошукати тату-майстра з великим досвідом роботи в даному стилі.

татуювання фемида

Так як малюнок досить складний, він вимагає великої кількості деталей і тіньових переходів. А тому така ідея вимагає великого обсягу. Найчастіше Феміду наносять на плече, передпліччя, спину або груди. І звичайно, частіше вибирають її чоловіки, які вважають за краще великі, серйозні тату. Дівчата рідше вибирають таку ідею, але якщо вибирають, то це більш витончене і жіночне зображення.