Татуювання з зображенням штурвала відносяться до категорії моряцьких. Відомо, що саме моряки були одними з перших любителів натільних малюнків. При цьому, кожен символ для них мав своє особливе значення. Не виняток і значення татуювання штурвал.

штурвал тату

Для моряків татуювання на шкірі ніколи не були тільки прикрасою, це завжди були серйозні символи, які виконують певну функцію. Кожен образ в татуюваннях моряків, був талісманом і щось означав. Пізніше, такі татуювання стали називати стилем олд-скул і наносити на шкіру ті, хто зовсім не пов'язаний з морем, переймаючи загальний символізм.

штурвал татуировка

Значення татуювання штурвал спочатку, у моряків, було захисним амулетом, який допоможе знайти правильний шлях і повернутися додому неушкодженим. На сьогоднішній день, штурвал наносять на шкіру і без прив'язки до морської тематики. Це більш чоловічий символ, який буде говорити про силу, мужність і цілеспрямованість. Людина з таким татуюванням - господар свого життя. Він знає, в якому напрямку йому потрібно рухатися, і сам цей напрям задає. Він ставить перед собою цілі й досягає їх, впевнений в собі і сильний духом. При цьому, він сам бере відповідальність за своє життя і за наслідки своїх вчинків і рішень.

тату со штурвалом

Є ще одна сторона значення тату зі штурвалом. Таке татуювання часто вибирають авантюристи, люди які люблять пригоди і подорожі. Тому такий натільний малюнок буде говорити про свого власника, як про людину енергійну і життєрадісну, легку на підйом і готову до будь-яких пригод.

Важливий вплив на символізм матимуть додаткові образи в татуюванні. Наприклад, якщо поруч зі штурвалом будуть зображені якір і мотузки, то малюнок буде уособлювати цілеспрямованість. Людина, з таким малюнком розуміє, що в житті бувають труднощі і перешкоди на шляху до досягнення своїх цілей. Але при цьому, він готовий всі їх мужньо прийняти і з усім впоратися. Він не сумує і його не так легко зламати і збити з його шляху.

тату штурвал корабельный

Найчастіше татуювання зі штурвалом виконують в стриманій чорно-білій манері, як в реалістичному, так і в графічному стилях. Але частіше це не окрема тату, а один із символів в тату-композиції. Іноді, таку ідею вибирають і дівчата, але в іншому стилі. Вони зроблять малюнок не в дуже об'ємному розмірі та в більш милому вигляді, наприклад, в пастельних тонах, додаючи квіти та інші жіночні символи. Але при цьому, сильний символізм не втрачається. Таку ідею в будь-якому випадку, вибере сильна натура з внутрішнім стрижнем.