У цьому розділі ви познайомитеся з найбільш частими питаннями, які виникають у бажаючих зробити собі татуювання і відповіді на них:

 

Питання: Хочу записатися в салон, як це зробити?

Відповідь: у нас прийом по запису. Час візиту та інші питання погоджуємо по телефону! Наберіть нас за номером в контакті або відправте нам свій контактний номер в чат (внизу сторінки), в фейсбук або на пошту (в контактах). Консультація безкоштовна, але якщо ви з майстром домовляєтеся про сеанс або розробці ескізу, то потрібно залишати передоплату. Якщо у вас помінялися плани, то відразу повідомте про це (за два дні) і передоплата ПОВЕРТАЄТЬСЯ в повному обсязі або робиться перенесення сеансу.

 

Питання: Чи боляче робити татуювання?
Відповідь: все залежить від індивідуальної чутливості людини, обраного місця для тату, і вразливості. Якщо ви спочатку налаштовуєте себе на біль, яку складно буде терпіти, то біль посилюється... Тому потрібно просто розслабитися і довіритися професіоналу - це цілком терпима процедура. Ну а для сильно чутливих місць-іноді анестезуємо на ваше прохання.

 

Питання: Чи є можливість стару татуювання перекрити новим малюнком і скільки коштує таке задоволення?
Відповідь: для цієї мети існує спеціальна процедура, що носить назву "килим-ап". З її допомогою можна не тільки перекрити невдалу або стару татуювання, але і закрити малюнком рубці від операцій, сліди від ран, опіків, а також будь-які неестетичні освіти на шкірі або її дефекти (пігментні плями). У цій ситуації необхідно розглядати кожен випадок окремо, так як будь-яка татуювання має свої нюанси і в деяких випадках просто необхідна лазерна корекція, щоб виправити Старий малюнок або ж зробити підбір схожого по темі зображення. Ця робота виконується, як правило, з» освітленням " лазером старого малюнка, або перекриттям насичених елементів тілесної фарбою. Зазвичай вибирається більший за розміром малюнок, і Ви отримуєте красиву змінену татуювання. Приклади виправлених татуювань і перекритих шрамів можна подивитися в портфоліо (в меню сайту).

 

Питання: якщо на животі є шрам, то чи можливо його приховати татуюванням?
Відповідь: в цьому випадку існує неодмінна умова, щоб рубець після операції або рани був не молодше півроку, а невеликі порізи або шрами не молодше 3х місяців. Майстер перекриє його красиво підібраним малюнком, де за допомогою професійних прийомів він зможе замаскувати його в правильно підібраних деталях зображення, що зробить шрам практично непомітним. Приклади перекритих шрамів можна подивитися в портфоліо (в меню).

 

Питання: чи небезпечно робити татуювання і чи є ризик для здоров'я?
Відповідь: вчені вже давно довели що татуювання зміцнює імунітет і корисна для здоров'я! Коли фарбувальний пігмент забивають під шкіру імунна система цьому чинить опір задіюючи комплекс заходів щодо захисту організму. Чим більше площа татуювання, тим більше "тренується" імунна система і тим самим вона зміцнюється! Тільки важливо дотримуватися правил безпеки при нанесенні тату і загоєнні!

У нашому салоні процедура нанесення татуювання проводиться спеціальною гіпоалергенною фарбою і виключно одноразовими стерильними голками, які герметично упаковані, а після використання підлягають утилізації. Майстер працює в одноразових рукавичках, а всі поверхні обробляється бактерицидними рідинами. Тату-Фарба під час процедури береться з одноразової ємності, яка по завершенню сеансу викидається разом із залишками фарби. Так що майстер чітко знає свою справу і забезпечує стерильність і безпеку при набиванні татуювання. Тому татуювання повністю безпечна при дотриманні сан.норм, і якщо у вас немає протипоказань (про це нижче).

 

Питання: Чи є протипоказання, коли нанесення татуювання небажано?

Відповідь: При будь-яких відхиленнях в самопочутті (застуда і наявність температури), після вживання спиртного, (алкоголь знижує згортання крові і провокує кровотечу в місці нанесення малюнка), а також якщо у вас взагалі погана згортання крові, наявність цукрового діабету, бувають випадки епілепсії, існують проблеми з серцем, алергія на застосовувані компоненти, СНІД, схильність до рубців.
Для дівчат існують свої протипоказання, коли нанесення татуювань небажано, а саме: в період вагітності або годування груддю, а також в «критичні дні». Якщо присутній герпес, то перед татуажем майстер порекомендує пропити запропоновані їм ліки (наприклад "Герпевір").
Протипоказання поширюються, якщо людина в даний момент хворий (є температура), присутній захворювання шкіри, Онкологічні захворювання в стадії загострення або інші хронічні захворювання, що відбиваються на самопочутті. Всі ці питання до нанесення татуювання потрібно обов'язково обговорити з фахівцем.

 

Питання: коли доглядати за тату і можна приймати душ або ванну після нанесення?
Відповідь: перший тиждень митися можна під душем (розпарювати тату і приймати ванну не можна), і тільки в теплій воді. Тричі на день змащуйте татуювання тонким шаром загоює маззю (Бепантен Плюс). Татуювання бажано змащувати перед прийняттям душу захисною маззю або вазеліном. Фізична активність також повинна бути знижена, відвідування тренажерного залу і басейну має бути виключено в перші дні. Більш детальні рекомендації дасть майстер після нанесення.

 

Питання: Як змінюється колір татуювання з плином часу?
Відповідь: татуювання після загоєння трохи втрачає свою яскравість за рахунок оновлення верхнього шару епідермісу, ну а там вже все буде залежати від господаря. Якщо хочете щоб татуювання була яскравою протягом довгих років, то доведеться обмежити себе у відвідуванні соляріїв. Бажано берегти татуювання від впливу прямих сонячних променів на пляжі, використовувати креми для татуювання з високим ступенем захисту від сонця.

 

Питання: Чи можна у Вас зробити тимчасову татуювання?
Відповідь: Слово «тимчасова» для татуювання звучить не зовсім коректно. Тимчасових татуювань немає в принципі! Малюнок на пару тижнів можна намалювати хною або спеціальною фарбою, за допомогою пензлика або туби. Але це не" тимчасова тату", а тільки малюнки на шкірі. У нас такі послуги не надаються.

 

Питання: колір тату залишиться чорним завжди або все-таки буде світліше або з синім відтінком згодом?
Відповідь: Це залежить від фарби яку майстер використовував, від якості її складу. Якщо фарба неякісна або саморобна, то татуювання (наколка) блідне і синіє з часом. Ми використовуємо якісні фарби від перевірених фірм-постачальників, і татуювання, зроблені у нас, будуть стійко тримати свій колір протягом багатьох років.

 

Тепер ви можете записатися до майстра на безкоштовну консультацію. Ми будемо чекати Вас в обумовлений час і завжди знайдемо варіант, що влаштовує вас за ціною.

 

Просто зателефонуйте і запишіться!