Наш тату салон пропонує кращі татуювання в Києві і видалення татуювань лазером.

"1000 tattoo" - салон тату, Киев.

 

Вам потрібен кращий тату-салон в Києві, щоб зробити красиве татуювання за приємною ціною?

У нашому тату-салоні працюють тільки висококваліфіковані майстри, які задовольнять запити навіть найвибагливішого клієнта.

Бажаєте складне татуювання або ж акуратний напис?

Для нас немає нічого неможливого! Якість, яка дійсно перевірена часом і підтверджена якісними тату-роботами, які ви можете подивитися в розділі "Фотографії (портфоліо)"


Думаю, ні для кого не секрет, що тату – це не тільки красиво і унікально, але і модно. Звичайно, якщо татуювання виконане досвідченими майстрами з використанням якісних матеріалів і професійних інструментів. Дотримуючись правильної технології нанесення фарби, можна уникнути болісних відчуттів, а отриманий результат перевершує всі очікування!

Існує думка, що татуювання - це тільки для чоловіків, але це зовсім не так... Ще багато століть тому саме жінки робили собі tattoo як прикрасу і оберіг. І в наші дні більше 55% бажаючих зробити тату в Києві-дівчата!

Жінка з татуюванням - символ незалежності та оригінальності, розкутості і широти поглядів. Якщо в душі ви відчуваєте себе саме такою, покажіть це світу! Досить тримати в собі свою силу і енергію.


"1000 tattoo" - тату салон, Киев.Кожна дівчина завжди прагне бути красивою, сексуальною і особливою для свого чоловіка. Одним із способів досягти унікальності та сексуальності є татуювання. 
Але для дівчини також особливо важливо правильно вибрати вигляд бажаного татуювання. Важливо все: розмір, колір і місце розташування.
Якщо ви хочете виділитися, показати свій сміливий характер, то виберіть для себе зображення леопарда або вовка, який, скалячись на оточуючих, покаже їм хто тут господар.


Якщо ж ви хочете підкреслити свою жіночність і поступливість, але в той же час волелюбний характер – ваш вибір - кішка. Граціозна, розумна і чарівна – вона приверне погляд будь-якого чоловіка.


Татуювання, які роблять в нашому тату-салоні, - унікальні і різноманітні. Ви можете вибрати майбутній малюнок з Гугл картинок, Пінтересу або самі його придумати. Наші майстри із задоволенням втілять в життя ваші ідеї або ж допоможуть визначитися з таким нелегким вибором.

Будьте унікальними! Досить всього лише мріяти про те, щоб бути «одним з тих», у кого є тату. Настав час ставати собою! Ви побачите, як зміниться ваше життя, додасться впевненість в собі і, можливо, бажання зробити ще одне татуювання. Просто зателефонуйте до нас в тату салон, запишіться до майстра і зробіть красиве татуювання своєї мрії! Чекаємо вас;

Тату салон, Київ, Шевченківський та Печерський райони...